whatsappAnimasyon & Gösteri Hizmetleri

Organizasyonlarınızı animasyon ve gösteri hizmeti ile daha dikkat çekici bir hale getiriyoruz. Her biri alanında profesyonel tiyatro oyuncusu olan animatörlerimizin sunduğu gösteri ve animasyon hizmeti açılışlarınıza renkli bir görünüm kazandıracak, her anı unutulmaz kılacaktır.

SİHİRBAZ GÖSTERİLERİ

Profesyonel illüzyon sanatçılarından hayretlerle izleyeceğiniz illüzyon gösterileri. Sanatçılarımız alanlarında duayen olup, seyircilerin de iştirakini sağladıkları gösterilerle büyük küçük herkesi hayretler içinde bırakarak eğlendirirler.

PALYAÇO GÖSTERİLERİ

Sandalye kapmaca, mandal takma yarışı, timsah oyunu, çuval yarışı, halat çekme yarışı, müzikli-müziksiz yarışmalar eşliğinde eğlenceli aktiviteler yapılır.

  • Alandaki çocuk sayısı kadar köpek, kılıç, kedi, şapka, çiçek, kalp vs. figürlü sosis balon yapılarak çocuklara hediye edilir.
  • Parti havasına girilmesi açısından yüz boyama aktivitesi yapılır.

PİNYATA

İçerisinde minik dostlarımızın sağlığına zarar vermeyecek şekerlemelerle dolu olan; çizgi film karakterlerinde(Örümcek Adam, Elsa, Batman, Winx, Şimşek Mcqueen, Star Wars, Sünger Bob vs) kartondan yapılan renkli bir kutudur. Verilen sopayla patlayıncaya kadar sırayla vurulur. Kutu patladıktan sonra etrafa saçılan şekerlemelerle çocukların keyifli ve heyecanlı vakit geçirmesi sağlanır.

PANDOMİM GÖSTERİSİ

Sessiz tiyatro olarak bilinen pandomim gösterisi, profesyonel pandomim sanatçıları tarafından etkinliklerinizde sergilenir.

TİYATRO GÖSTERİLERİ

Çocuk tiyayroları, müzikli çocuk oyunları, tiyatro oyunları ve skeçlerin etkinliklerinizde sergilenmesi, büyük küçük herkesin hoşuna gidecektir.

KARAGÖZ-HACİVAT GÖSTERİSİ

DANS GÖSTERİLERİ

Profesyonel Dans Grupları, Modern Dans Grupları, Klasik Dans Grupları, Latin Dans Grupları, Oryantal Sanatçıları, Kolbastı Gösterisi

ŞİŞME OYUN PARKLARI

Güvenlik bizim için önceliklidir. Şişme oyun parklarının başında aktivite süresi boyunca şişme oyun parkının idaresi ve güvenliğinden sorumlu bir animatör eleman bulunur.